AKTUALNY KATALOG AVON

AVON KATALOG — aktualne katalogi

Tutaj bez wątpienia znajdziesz zbiór aktualnych ofert i promocji dostępnych w AVON w danym okresie czasu — czyli KATALOG AVONU.

Katalogi Avonu udostępniamy
wersji PDF, którą można pobrać na naszej stronie (klikając w zdjęcie katalogu).

Najnowszy katalog Avon znajdziesz również w wersji papierowej, którą możemy zamówić ze swojego konta AVON.

Dla zarejestrowanych konsultantek dostępny jest również katalog w formie książeczki online.
Nazywa się iKATALOG i jest udostępniony przez AVON w formie indywidualnego linku w wyniku czego, możesz się nim podzielić ze swoimi znajomymi, klientkami itp.

Jak założyć konto z pewnością przeczytasz w naszej zakładce AVON REJESTRACJA.

Katalog AVON standardowo trwa 1 miesiąc, w związku z tym przekłada się to na 12 katalogów w ciągu roku. W katalogu Avonu z pewnością znajdziesz ,produkty z kategorii: hity miesiąca, twarz, perfumeria, dla niego,  outlet, makijaż, fashion, wellness, ciało & włosy.

Przeglądanie katalogu Avon online pozwala szybko i wygodnie zapoznać się z aktualną ofertą Avon. Oprócz aktualnego katalogu przedstawiamy tutaj również kolejne nowe katalogi, dlatego wcześniej możecie zapoznać się z ofertą i zaplanować zakupy.

Czy wiesz, że pierwszy katalog AVON powstał w 1896 roku?  Miał tylko 28 stron, posiadał kilkanaście ilustracji, a całość wypełniał tekst opisujący cechy i zalety produktów. Oferta na ówczesne czasy była dość szeroka, obejmowała nawet syrop „na przeziębienia. Pierwszy katalog w kolorze ukazał się w 1905 roku. Oferta firmy AVON bardzo się rozrosła, liczba stron w katalogu prawie się podwoiła, w związku z tym produkty trafiały do szerszego grona odbiorców.