Marzysz o perfumach tak unikalnych jak ty? WYPRÓBUJ EVE PRIVÉ!

utworzone przez | maj 2, 2022

PERFUMY AVON – EVE PRIVÉ!

Wraz z rozpoczęciem się katalogu maj 2022 w Avon pojawił się nowy zapach z serii EVE. Jak zapowiada Avon to pierwsze tak osobiste prefumy, ich niepowtarzalność Avon porównuje do odcisku palca (linii papilarnych). EVE PRIVÉ, o których właśnie mówimy to zapowiedź nowej ery perfum od Avon.

Co mówi AVON o Eve Privé ?

Woda perfumowana Eve Privé o wyjątkowej kompozycji, która stworzy twój unikalny, osobisty zapach.

  • Kompozycja: osobisty zapach, tworzony indywidualnie w kontakcie ze skórą
  • Główne nuty zapachowe: czerwone jabłko, płatki jaśminu, akord białego piżma

Woda perfumowana Eve Privé to nasz pierwszy unikalny zapach, z którym stworzysz jedyną w swoim rodzaju, wyłącznie twoją kompozycję. W każdej jego warstwie pojawia się ekskluzywny akord białego piżma, który od pierwszej chwili połączy się z twoją skórą, komponując pełen harmonii, osobisty zapach. Towarzyszą mu świeże nuty kruchego jabłka oraz subtelny, choć pełen wyrazu aromat płatków jaśminu. Woda perfumowana Eve Privé przypomni ci, że jesteś wyjątkowa!

Perfumy jak odcisk palca – dlaczego warto postawić na zapach?

Cytat: „Eve Prive to nowy zapach od Avon, który dedykujemy kobietom, które pragną podkreślić z jednej strony swoją siłę i unikalność, a z drugiej są dumne ze swojej kobiecej, subtelnej natury.

Zapach otwierają świeże i soczyste nuty jabłka i maliny. W sercu znajdziemy piękny i niezwykle kobiecy bukiet z delikatnego jaśminu, miękkiej piwonii i łagodnej magnolii. Oprócz tych nut, perfumy zostały wzbogacone o zapach wanilii i drzewa cedrowego.

Co najważniejsze, w sercu Eve Prive znajdziemy akord białego piżma, które idealnie łączy się ze skórą, rozwija się w harmonii z nią, tworząc unikalny i trwały zapach.

Białe piżmo to jeden z tych składników perfumiarskich, który najmocniej działa na nasze zmysły. Było ono składnikiem perfum wielu koronowanych głów, między innymi królowej Elżbiety I, Wiktorii, Marii Antoniny, Józefiny – ukochanej żony Napoleona. Co ciekawe, samo piżmo, nie nadaje się do użycia – jego zapach jest wręcz odstraszający. Jednak jako składnik perfum działa na zmysły, wyobraźnię, a co najważniejsze, zapada w pamięć!”

Tak o Eve Privé możemy przeczytać na blogu AVON czytaj dalej.

 

WYPRÓBUJ EVE PRIVÉ!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WARTO PRZECZYTAĆ:

Program z nagrodami dla nowych klientek / konsultantek AVON !

Program z nagrodami dla nowych klientek / konsultantek AVON !

PROGRAM Z NAGRODAMI DLA NOWYCH - 3 edycja 2022 To już w tym roku 3 edycja programu DLA NOWYCH gdzie Avon przygotował specjalne nagrody dla osób, które zechcą dołączyć do szczęśliwych klientów Avon w miesiącach: Lipiec, Sierpień i Wrzesień 2022 roku. Program gwarantuje...

czytaj dalej
AVON MASCARA –  Tusz do rzęs Legendary Lenghts

AVON MASCARA – Tusz do rzęs Legendary Lenghts

#ROZMIAR MA ZNACZENIE  - DŁUGOŚĆ & OBJĘTOŚĆ CHCĘ WSZYSTKO. Pod takim hasłem wraz z marcowym katalogiem 2022 Avon przedstawia nowy tusz do rzęs.Nowa mascara od Avon zawiera przełomową technologię dla rzęs. Unikalne polimery nowej generacji zawarte w tuszu do rzęs...

czytaj dalej