Program z nagrodami dla nowych klientek / konsultantek AVON !

utworzone przez | lip 3, 2022

PROGRAM Z NAGRODAMI DLA NOWYCH – 3 edycja 2022

To już w tym roku 3 edycja programu DLA NOWYCH gdzie Avon przygotował specjalne nagrody dla osób, które zechcą dołączyć do szczęśliwych klientów Avon w miesiącach: Lipiec, Sierpień i Wrzesień 2022 roku.

Program gwarantuje przez pierwsze 3 katalogi współpracy odebranie wspaniałych nagród za spełnienie tylko jednego warunku – wystarczy złożyć co katalog zamówienie na wskazaną kwotę.

 

SIĘGNIJ PO SREBRO, A NAWET ZŁOTO W PROGRAMIE DLA NOWYCH

Robiąc zakupy w pierwszych 3 kampaniach współpracy, oprócz nagród do odebrania uzyskujesz kwalifikacje, do kolejnego programu, jakim jest Avon Nagradza. W zależności od kwoty zamówień możesz uzyskać stały rabat na kolejny kwartał w wysokości 20, a nawet 27%. Więcej na temat dodatkowych przywilejów oraz stałych rabatów znajdziesz w naszym poście na temat Avon Nagradza.

 

CO KRYJE PROGRAM DLA NOWYCH KONSULTANTEK  ?

Poniżej przedstawiamy broszurę Avon w całości poświęconą nowej odsłonie programu – dawniej TPS.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WARTO PRZECZYTAĆ:

AVON MASCARA –  Tusz do rzęs Legendary Lenghts

AVON MASCARA – Tusz do rzęs Legendary Lenghts

#ROZMIAR MA ZNACZENIE  - DŁUGOŚĆ & OBJĘTOŚĆ CHCĘ WSZYSTKO. Pod takim hasłem wraz z marcowym katalogiem 2022 Avon przedstawia nowy tusz do rzęs.Nowa mascara od Avon zawiera przełomową technologię dla rzęs. Unikalne polimery nowej generacji zawarte w tuszu do rzęs...

czytaj dalej